Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur, Genta Ismajli është në një lidhje me biznesmenin turk Hysein Usta. Çifti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku çdo moment që ndajnë kthehet menjëherë në lajm.

Së fundmi Usta publikoi në Instagram një video ku Genta shfaqej mbi banakun e kuzhinës, e veshur me të brendshme të kuqe dhe shumë provokuese.

Por më pas duket se partneri i këngëtares u pendua dhe e fshiu videon. Nuk dihet arsyeja, por fansat janë bërë me të vërtetë kuriozë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu