Vetvritet me armë gjahu një 59-vjeçar në Elbasan.Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në fshatin Reçan, ku M.A. në gjendje të rënduar ka qëlluar veten me armë. Me gjithë ndihmën e dhënë ai nuk ka mundur të mbijetojë.
Po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në fshatin Recan, Elbasan, shtetasi M.A., 59 vjeç, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetēvrarë me armë gjahu në banesën e tij.
Grupi hetimor po punon pēr zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu