Duke qenë figura publike, VIP-at eksperimentojnë shpesh me pamjen e tyre. Por ndonjëherë ndodh që personazhet publikë ndryshuan aq shumë, sa që admiruesit e tyre vështirë se i njohën.

Lucy Liu
Kur Lucy Liu u bën bjonde, fansat u habitën me ndryshimin drastik. Ajo u frymëzua nga roli i saj në Stage Mother.

Lady Gaga
Dikur njihej për rrobat e ndritshme dhe pamjen e kuruar, tashmë Lady Gaga preferon gjithnjë e më shumë të shfaqet sa më natyrale.

Keanu Reeves
Një pamje shumë e pazakontë e aktorit u kap nga fotografët gjatë xhirimit të filmit Matrix.

Charlize Theron
Ndryshimi drastik që bëri në 2019, ku u shfaq me një model të shkurtër, tërhoqi vëmendjen e fansave. Por në vitin 2020, ajo u rikthye sërish në origjinë tek flokët bjonde.

Zoë Kravitz
Në fund të vitit 2019, aktorja hoqi dorë nga flokët e gjatë. Ajo i preu flokët për filmin e ri Batman.

Adele
Pasi ka humbur kilogramët e tepërt, Adele ka eksperimentuar me rrobat dhe modelet e flokëve.

Xhesika Simpson
Jessica Simpson arriti të humbasë 100 kg. Ajo thotë se arriti të arrijë rezultate të tilla mahnitëse me ushqimin e duhur dhe aktivitetin sportiv.

Cristiano Ronaldo
Kur lideri i Juventusit, Cristiano Ronaldo, postoi foton e tij të re në internet, tifozët zbuluan se ai i kishte prerë flokët shkurt ndërsa ishte i sëmurë.

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu