Vjen zyrtarisht vjeshta në Shqipëri.

Për dy javët në vazhdim parashikohet mot i paqëndrueshëm, madje me reshje të dendura shiu. Nuk do të mungojnë edhe vransirat dhe alternimet me diell, por sipas parashikimit të motit nga stacionet më të rëndësishme botërore, moti do të jetë i paqëndrueshëm.

Po kështu do të ketë edhe ulje të temperaturave.

Pas motit të thatë, vjeshta duket se është në kulmin e saj. Ndaj për dy javët në vazhdim duhet që të mbani parasysh se moti do të jetë i paqëndrueshëm. Infoelbasani.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu