Sipas MeteoAlb vranësira të dendura dhe shira të paktët mbizotërojnë motin në vendin tonë gjatë paradites.

Mesdita dhe pasditja sjellin edhe intervale të shkurtra me kthjellime në zonat e ulëta dhe bregdetare.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes por rënie sjellë mesdita duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 19°C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu