Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Greqi pasditen e të hënës, ku një shqiptar u ‘eliminua’ pranë një lokali në Greqi.

Mediat greke bëjnë me dije se një burrë dhe një djalë (babë e bir) ishin ulur në një lokal në Agios Sostis, kur papritmas hyri një person i armatosur.

Sherri filloi për mosmarrëveshje financiare dhe përfundoi në të shtënat me ármë, ku i ati humbi jetën ndërsa i biri u plagos rëndë dhe është në gjendje kritike për jetën.

Sipas Top Channel nga kjo ngjarje humbi jetën Edmond Llangozi ndërsa të plagosur janë dy djemtë Angjelo dhe Mihali.

Ndërkohë i plagosur ka mbetur edhe kamarierja, Xhorxhina Kaso, e cila nuk kishte lidhje me ngjarjen por e ka kapur plumb qorr.

Dyshohet se bëhet fjalë për një sherr mes bandave shqiptare, megjithatë po hetohet për të zbardhur të plotë këtë ngjarje të rëndë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu