Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Karolinë e Veriut ku një shprepje aksidentale e armës i mori jetën një 25-vjeçareje dhe djali i saj i vogël mbeti i plagosur.

Ajo ishte nëna e pesë fëmijëve dhe në momëntin e aksidentit të gjithë ndodheshin në apartament.

Nga informacionet e bëra publike nga Policia thueht se gruaja u qëllua pa dashje pasi fëmijët e saj gjetën armën brenda çantës.

Fëmija i saj më i vogël gjithashtu mbeti i plagosur ku menjëherë u dërgua për në qendrën spitalore dhe është jashtë rrezikut për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu