Xhaxhai i Ilir Xhepës i akuzuar për vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit është kërcënuar.

Mësohet se Skënder Xhepa ka gjetur tek rruga pranë shtëpisë një letër që kishte mbështjellë 6 plumba.

Ilir Xhepa i njohur edhe si Ilir Lika u arrestua në qershor të vitit 2020, pasi ishte në  kërkim për vrasjen e biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji më 30 maj 2020.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu