Princesha Haya, gruaja e gjashtë dhe më e re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, e ka tradhëtuar sundimtarin për rreth 2 vite. Zbulohet se gruaja e sundimtarit për rreth dy vite ka jetuar një histori dashurie me truprojën britanik. Që ky i fundit të mos fliste, Princesha Haya e ka paguar truprojën me rreth 1.2 milion si dhe e ka pajisur me armë të mirë. Kjo tradhëti është zbuluar, teksa çështja u dërgua në Gjykatën e Lartë. Pas konfliktit, Princesha Haya, fitoi kujdestarinë e dy fëmijëve që ka me miliarderin Sheik Mohammed Al Maktoum.

Burimi: www.infobae.com/ joq.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu