Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, ka humbur nënën e saj ditën e sotme.

Lajmin e ka bërë publik vetë politikania përmes një statusi në facebook, ku falenderon të gjithë ata të cilët i kanë shprehur ngushëllimet dhe i kanë qëndruar afër në këto momente dhimbjeje për familjen e saj.

Postimi i plotë:

Te dashtun miq e dashamires, Gjoni, Jozefina e Ilda lajmerojne me dhimbje humbjen e nenes se dashtun. Ngushellimi me i mire per ne do te jete nje lutje per shpirtin e Saj. Per shkak te situates, ceremonia e varrimit do te jete krejtsisht private. Falenderojme te gjithe dhe ndjejme afersine tuaj ne kete moment dhimbje per familjen tone.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu